Digitus Modular Plug for Round Cable, CAT 6A, 100 pcs | AK-219604
- Preces kods: 475449
- EAN: 4016032380627
- MPN: AK-219604
90.91€
Bez nodokļa: 75.13€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Packing quantity | 100 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2.98 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 28 pcs |
| Gross weight | 0.004 kg |
| Net weight | 0.00 kg |
| Producer product family | Modular Plug for Round Cable, CAT 6A, 100 pcs |
| Producer product name | AK-219604 |