Digitus CAT 6A Keystone module, unshielded | DN-93606
- Код товара: 475453
- EAN: 4016032366317
- MPN: DN-93606
2.01€
Без налога: 1.66€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 530.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 900 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Producer product family | CAT 6A Keystone module, unshielded |
| Producer product name | DN-93606 |