Digitus | USB-A 5V PoE Splitter | DN-95208
- Код товара: 475515
- EAN: 4016032482437
- MPN: DN-95208
10.29€
Без налога: 8.50€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 355.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 435.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 62.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.70 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.079 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 шт. |
| Gross weight | 0.149 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | DN-95208 |
| Producer product family | USB-A 5V PoE Splitter |