Digitus | HDMI Extender Set, 4K/60Hz, 70 m | DS-55506
- Код товара: 475523
- EAN: 4016032478928
- MPN: DS-55506
90.28€
Без налога: 74.61€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 400.00 мм |
| Gross height (mm) | 365.00 мм |
| Gross width (mm) | 420.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 373.33 гр. |
| Plastic (No PET) | 93.33 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.467 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 шт. |
| Gross weight | 0.627 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Producer product name | DS-55506 |
| Producer product family | HDMI Extender Set, 4K/60Hz, 70 m |