Digitus | HDMI Extender Set, 4K/60Hz, 70 m | DS-55506
- Preces kods: 475523
- EAN: 4016032478928
- MPN: DS-55506
90.28€
Bez nodokļa: 74.61€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 373.33 g |
| Plastic (No PET) | 93.33 g |
| Tare weight (kg) | 0.467 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 pcs |
| Gross weight | 0.627 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Producer product name | DS-55506 |
| Producer product family | HDMI Extender Set, 4K/60Hz, 70 m |