Digitus | DVI extender over Cat.5 / Cat.6 | DS-54101
- Код товара: 475527
- EAN: 4016032285694
- MPN: DS-54101
66.85€
Без налога: 55.25€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 335.00 мм |
| Gross height (mm) | 275.00 мм |
| Gross width (mm) | 370.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.7 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.18 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.011 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.097 кг |
| Producer product name | DS-54101 |
| Producer product family | DVI extender over Cat.5 / Cat.6 |