EZVIZ | CS-HP7 Smart Home Video Doorphone
- Код товара: 475683
- EAN: 6941545618487
- MPN: CSHP73MPR105
192.34€
Без налога: 158.96€
| Производитель | EZVIZ |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 111.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 776.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 194.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.97 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 548 шт. |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Gross weight | 1.83 кг |
| Net weight | 0.86 кг |
| Producer product family | CS-HP7 Smart Home Video Doorphone |
| Цвет товара | Black |