EZVIZ | CS-HP7 Smart Home Video Doorphone
- Preces kods: 475683
- EAN: 6941545618487
- MPN: CSHP73MPR105
192.34€
Bez nodokļa: 158.96€
| Ražotājs | EZVIZ |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 111.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 776.00 g |
| Plastic (No PET) | 194.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.97 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 548 pcs |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Net weight | 0.86 kg |
| Producer product family | CS-HP7 Smart Home Video Doorphone |
| Produkta krāsa | Black |