Epson EB-L890E | WUXGA (1920x1200) | 8000 ANSI lumens | White
- Код товара: 476342
- EAN: 8715946737928
- MPN: V11HB24040
5 329.84€
Без налога: 4 404.83€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 477.00 мм |
| Gross height (mm) | 223.00 мм |
| Gross width (mm) | 550.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 10.00 кг |
| Net weight | 9.50 кг |
| Максимальное разрешение | WUXGA (1920x1200) |
| Яркость | 8000 лм |
| Producer product name | EB-L890E |
| Контрастность | 5000000:1 |
| Throw ratio | 1.35 - 2.20:1 |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
| Соотношение сторон | 16:10 |