Epson EB-L890E | WUXGA (1920x1200) | 8000 ANSI lumens | White
- Preces kods: 476342
- EAN: 8715946737928
- MPN: V11HB24040
5 329.84€
Bez nodokļa: 4 404.83€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 477.00 mm |
| Gross height (mm) | 223.00 mm |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 10.00 kg |
| Net weight | 9.50 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | WUXGA (1920x1200) |
| Spilgtums | 8000 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EB-L890E |
| Kontrasta attiecība | 5000000:1 |
| Pārraides attālums | 1.35 - 2.20:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
| Attēla formāts | 16:10 |