Epson EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White
- Код товара: 476343
- EAN: 8715946738567
- MPN: V11HB54040
710.35€
Без налога: 587.07€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 477.00 мм |
| Gross height (mm) | 223.00 мм |
| Gross width (mm) | 550.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 550.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.70 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 шт. |
| Gross weight | 3.40 кг |
| Net weight | 2.70 кг |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 3600 лм |
| Producer product name | EB-FH08 |
| Контрастность | 16000:1 |
| Throw ratio | 1.21-1.45:1 |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |