Epson EB-FH08 | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White
- Preces kods: 476343
- EAN: 8715946738567
- MPN: V11HB54040
710.35€
Bez nodokļa: 587.07€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 477.00 mm |
| Gross height (mm) | 223.00 mm |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 pcs |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Net weight | 2.70 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 3600 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EB-FH08 |
| Kontrasta attiecība | 16000:1 |
| Pārraides attālums | 1.21-1.45:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |