Epson EB-W56S | WXGA (1280x800) | 3700 ANSI lumens | White
- Код товара: 476999
- EAN: 8715946738093
- MPN: V11HB62040
1 012.67€
Без налога: 836.92€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 168.00 мм |
| Gross height (mm) | 370.00 мм |
| Gross width (mm) | 470.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.80 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 59 шт. |
| Gross weight | 9.30 кг |
| Net weight | 8.50 кг |
| Максимальное разрешение | WXGA (1280x800) |
| Яркость | 3700 лм |
| Producer product name | EB-W56S |
| Контрастность | 16000:1 |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Соотношение сторон | 16:10 |