DUCO Remote Control RF/Battery, White
- Код товара: 477686
- EAN: 5425037155328
- MPN: 0000-4600
78.40€
Без налога: 64.79€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 103.00 мм |
| Gross height (mm) | 73.00 мм |
| Gross width (mm) | 96.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2394 шт. |
| Paper/Pasteboard | 48 гр. |
| Plastic (No PET) | 12 гр. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Producer product name | Remote Control RF/Battery, White |