DUCO Connection Piece with Joint D200/D180 (M/M)
- Код товара: 477755
- EAN: 5425037156769
- MPN: 0000-4727
15.67€
Без налога: 12.95€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 600.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 350.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.08 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 88 гр. |
| Plastic (No PET) | 22 гр. |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.23 кг |
| Producer product name | Connection Piece with Joint D200/D180 (M/M) |