Genesis Gaming Gamepad | Mangan 400 | White | Wireless
- Код товара: 478806
- EAN: 5901969443745
- MPN: NJG-2101
34.28€
Без налога: 28.33€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 435.00 мм |
| Gross height (mm) | 370.00 мм |
| Gross width (mm) | 400.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 14.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1300 шт. |
| Gross weight | 0.43 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Producer product name | Mangan 400 |
| Producer product family | Gaming Gamepad |
| Поддерживаемые игровые платформы | Android, Asus Rog Ally, Mac, Nintendo Switch, PC, Steam Deck, iOS |
| Цвет товара | White |
| Особые свойства | Illumination, Bluetooth |
| Емкость батареи | 1000 мА·ч |
| Тип устройства | Wireless |