SUNGROW | Eye S4 4G Dongle
- Код товара: 479220
- EAN: 2000001385357
- MPN: ASQ00182
118.70€
Без налога: 98.10€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 1.10 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Producer product name | Eye S4 4G Dongle |