SUNGROW | Eye S4 4G Dongle
- Preces kods: 479220
- EAN: 2000001385357
- MPN: ASQ00182
118.70€
Bez nodokļa: 98.10€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product name | Eye S4 4G Dongle |