Lanberg | Patchcord CAT.5E UTP | PCU5-10CC-1000-S | 10 m | Grey
- Код товара: 479602
- EAN: 5901969404470
- MPN: PCU5-10CC-1000-S
2.30€
Без налога: 1.90€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270 мм |
| Gross height (mm) | 30 мм |
| Gross width (mm) | 230 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.001863 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.21 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | PCU5-10CC-1000-S |
| Producer product family | Patchcord CAT.5E UTP |
| Длина кабеля | 10 м |
| Цвет товара | Grey |