Lanberg | Patchcord CAT.6 UTP | PCU6-10CC-0050-S | 0.5 m | Grey
- Код товара: 479606
- EAN: 5901969406214
- MPN: PCU6-10CC-0050-S
0.68€
Без налога: 0.56€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 385.00 мм |
| Gross height (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 385.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | PCU6-10CC-0050-S |
| Producer product family | Patchcord CAT.6 UTP |
| Длина кабеля | 0.5 м |
| Цвет товара | Grey |