Lanberg | Patchcord CAT.6 UTP | PCU6-10CC-0150-BK | 1.5 m | Black
- Код товара: 479629
- EAN: 5901969406917
- MPN: PCU6-10CC-0150-BK
0.94€
Без налога: 0.78€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000374 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 43 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | PCU6-10CC-0150-BK |
| Producer product family | Patchcord CAT.6 UTP |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Цвет товара | Black |