Lanberg | Feed-Through Keystone Connector RJ45 to RJ45 CAT.6 FTP | KSF6-3000
- Код товара: 479684
- EAN: 5901969415995
- MPN: KSF6-3000
1.55€
Без налога: 1.28€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.000396 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 29 шт. |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product family | Feed-Through Keystone Connector RJ45 to RJ45 CAT.6 FTP |
| Producer product name | KSF6-3000 |