Lanberg | HDMI V1.4 Cable CCS | CA-HDMI-11CC-0010-BK | 1 m | Black
- Код товара: 479704
- EAN: 5901969418446
- MPN: CA-HDMI-11CC-0010-BK
1.77€
Без налога: 1.46€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 255 мм |
| Gross height (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 190 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0004845 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 47 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Тип | HDMI to HDMI |
| Producer product name | CA-HDMI-11CC-0010-BK |
| Producer product family | HDMI V1.4 Cable CCS |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет товара | Black |