Lanberg | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU | PCU6-10CU-1000-S | 10 m | Grey
- Код товара: 479747
- EAN: 5901969434316
- MPN: PCU6-10CU-1000-S
7.04€
Без налога: 5.82€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 285 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 230 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 13.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.002622 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 50 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.29 кг |
| Net weight | 0.28 кг |
| Producer product name | PCU6-10CU-1000-S |
| Producer product family | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU |
| Длина кабеля | 10 м |
| Цвет товара | Grey |