Xiaomi Soundbar 2.0 ch | Bluetooth | Black
- Код товара: 484163
- EAN: 6941948707375
- MPN: QBH4344EU
100.90€
Без налога: 83.39€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 856.00 мм |
| Gross height (mm) | 94.00 мм |
| Gross width (mm) | 94.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 228 шт. |
| Gross weight | 2.27 кг |
| Net weight | 1.87 кг |
| Другие особенности | Connections: 3.5mm AUX in, SPDIF in, Optical in, Coaxial Input, Bluetooth 5.3 |
| Producer product name | Soundbar 2.0 ch |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Цвет | Black |
| Номинальная мощность | 26 Вт |
| Bluetooth | Yes |