Xiaomi Soundbar 2.0 ch | Bluetooth | Black
- Preces kods: 484163
- EAN: 6941948707375
- MPN: QBH4344EU
100.90€
Bez nodokļa: 83.39€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 856.00 mm |
| Gross height (mm) | 94.00 mm |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 228 pcs |
| Gross weight | 2.27 kg |
| Net weight | 1.87 kg |
| Citas funkcijas | Connections: 3.5mm AUX in, SPDIF in, Optical in, Coaxial Input, Bluetooth 5.3 |
| Producer product name | Soundbar 2.0 ch |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Nominālā jauda | 26 W |