Xiaomi Power Bank 20000mAh (Integrated Cable) | 20000 mAh | Light Gray
- Код товара: 484185
- EAN: 6932554411817
- MPN: BHR9738GL
23.09€
Без налога: 19.08€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 205 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.055 кг |
| Volume (m3) | 0.000656 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2778 шт. |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.395 кг |
| Цвет товара | Light Gray |
| Емкость батареи | 20000 мА·ч |
| Технология батареи | Lithium-ion |
| Producer product name | Power Bank 20000mAh (Integrated Cable) |