Fixed | Headset | Talk Pro | Bluetooth | Black
- Код товара: 485770
- EAN: 8591680186587
- MPN: FIXTLK-P-BK
39.75€
Без налога: 32.85€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 26.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3910 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Range: 20 M; Battery capacity: 110mAh; Multipoint: the ability to pair the headset with two devices at the same time; MUTE button to mute the microphone |
| Producer product name | Talk Pro |
| Producer product family | Headset |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Цастота | 20-20k кГц |
| Цвет | Black |
| Чувствительность микрофона | 42 дБ |
| Bluetooth | Yes |
| USB порт | USB-C |