Fixed | Headset | Talk Pro | Bluetooth | Black
- Preces kods: 485770
- EAN: 8591680186587
- MPN: FIXTLK-P-BK
39.75€
Bez nodokļa: 32.85€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3910 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Citas funkcijas | Range: 20 M; Battery capacity: 110mAh; Multipoint: the ability to pair the headset with two devices at the same time; MUTE button to mute the microphone |
| Producer product name | Talk Pro |
| Producer product family | Headset |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Krāsa | Black |
| Mikrofona jutīgums | 42 dB |
| Bluetooth | Yes |
| USB pieslēgvieta | USB-C |