Deye Inverter Hybrid LV 20kW 2MPPT | SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2
- Код товара: 486272
- EAN: 2000001396889
- MPN: SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2
2 628.57€
Без налога: 2 172.37€
| Производитель | Deye |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1000 мм |
| Gross height (mm) | 470 мм |
| Gross width (mm) | 660 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.3102 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 шт. |
| Gross weight | 53.90 кг |
| Net weight | 51.90 кг |
| Producer product name | SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2 |
| Max. Efficiency | 97.6 % |
| Euro Efficiency | 97 % |
| Max. PV input voltage | 800 В |
| No. of MPPT | 2 |
| Producer product family | Inverter Hybrid LV 20kW 2MPPT |
| Grid connection | Three-phasis |