Lenovo Legion Go S Screen Protector
- Код товара: 486790
- EAN: 195892112556
- MPN: GXJ1R20663
10.55€
Без налога: 8.72€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 179 мм |
| Gross height (mm) | 121 мм |
| Gross width (mm) | 25.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 143.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.000541475 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3181 шт. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Producer product name | Legion Go S Screen Protector |