Lenovo Silent Mouse | Yoga | Wireless | Bluetooth | Seashell
- Код товара: 486794
- EAN: 195892126744
- MPN: GY51S61925
21.10€
Без налога: 17.44€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 790 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 92 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.092 кг |
| Volume (m3) | 0.00553 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3059 шт. |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product name | Yoga |
| Producer product family | Silent Mouse |
| DPI | Up to 4000 |
| Number of buttons | 8 NULL |
| Key life span | 5 million |
| Sensors | IR Optical |
| Тип устройства | Wireless |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Цвет товара | Seashell |
| Прокрутка | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Тип соединения | Bluetooth |