Logilink | Cat.6A Wall Outlet STP | NP0124 | White
- Код товара: 488089
- EAN: 4052792040234
- MPN: NP0124
6.17€
Без налога: 5.10€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 мм |
| Gross height (mm) | 65.00 мм |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 142.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1840 шт. |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | NP0124 |
| Producer product family | Cat.6A Wall Outlet STP |
| Цвет товара | White |