Logilink | Cat.6A Wall Outlet STP | NP0124 | White
- Preces kods: 488089
- EAN: 4052792040234
- MPN: NP0124
6.17€
Bez nodokļa: 5.10€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 142.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1840 pcs |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | NP0124 |
| Producer product family | Cat.6A Wall Outlet STP |
| Produkta krāsa | White |