Xiaomi Self-Install Smart Lock EU
- Код товара: 488531
- EAN: 6932554432485
- MPN: BHR07X4GL
122.92€
Без налога: 101.59€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 386.00 мм |
| Gross height (mm) | 22.00 мм |
| Gross width (mm) | 76.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 280.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 435 шт. |
| Gross weight | 2.30 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Producer product name | Self-Install Smart Lock EU |