Genesis Pad Carbon 500 Ultra Logo | Mouse pad | 450 x 1100 x 2.5 mm | Black
- Код товара: 488820
- EAN: 5901969449747
- MPN: NPG-2356
14.50€
Без налога: 11.98€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1100.00 мм |
| Gross height (mm) | 2.50 мм |
| Gross width (mm) | 450.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 698 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Тип | Mouse pad |
| Другие особенности | Waterproof |
| Producer product name | Pad Carbon 500 Ultra Logo |
| Цвет товара | Black |
| Материал | Fabric, Rubber |
| Размеры (ШхГхВ) | 450 x 1100 x 2.5 мм |