Epson Adjustable Projector Floor Stand | ELPFS01
- Код товара: 488863
- EAN: 8715946743165
- MPN: V12HB99010
180.99€
Без налога: 149.58€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 800.00 мм |
| Gross width (mm) | 270.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 30 шт. |
| Gross weight | 4.50 кг |
| Net weight | 4.35 кг |
| Producer product name | ELPFS01 |
| Producer product family | Adjustable Projector Floor Stand |