Epson Adjustable Projector Floor Stand | ELPFS01
- Preces kods: 488863
- EAN: 8715946743165
- MPN: V12HB99010
180.99€
Bez nodokļa: 149.58€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 800.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Net weight | 4.35 kg |
| Producer product name | ELPFS01 |
| Producer product family | Adjustable Projector Floor Stand |