Lanberg | RJ45 Cat. 5/5e UTP Plug 8P8C, 20 pcs | Transparent
- Код товара: 490279
- EAN: 5901969415728
- MPN: PLU-5020
0.99€
Без налога: 0.82€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 175.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2147 шт. |
| Gross weight | 0.02 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | RJ45 Cat. 5/5e UTP Plug 8P8C, 20 pcs |
| Цвет товара | Transparent |