Lanberg Mounting Frame for 2.5" SSD/HDD to 3.5" Bay | IF-35-25 | Silver
- Код товара: 490292
- EAN: 5901969419498
- MPN: IF-35-25
0.88€
Без налога: 0.73€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 195.00 мм |
| Gross height (mm) | 18.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2140 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Producer product name | IF-35-25 |
| Producer product family | Mounting Frame for 2.5" SSD/HDD to 3.5" Bay |
| Цвет товара | Silver |