Lanberg Mounting Frame for 2.5" SSD/HDD to 3.5" Bay | IF-35-25 | Silver
- Preces kods: 490292
- EAN: 5901969419498
- MPN: IF-35-25
0.88€
Bez nodokļa: 0.73€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 18.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2140 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Producer product name | IF-35-25 |
| Producer product family | Mounting Frame for 2.5" SSD/HDD to 3.5" Bay |
| Produkta krāsa | Silver |