Epson LQ-780 | Maximum ISO A-series paper size A3
- Код товара: 490559
- EAN: 8715946696577
- MPN: C11CJ81401
613.20€
Без налога: 506.78€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 590.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 325.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1264.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 316.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.58 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 13 шт. |
| Gross weight | 8.28 кг |
| Net weight | 6.70 кг |
| Producer product name | LQ-780 |
| Producer product family | 24-pin dot matrix printer |
| Wi-Fi | No |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A3 |