Dell Power Adapter, 100 W | USB Type C | Adapter
- Код товара: 491169
- EAN: 2000001396155
- MPN: 450-BFJH
49.97€
Без налога: 41.30€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 26.00 мм |
| Gross height (mm) | 122.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1961 шт. |
| Gross weight | 0.51 кг |
| Net weight | 0.33 кг |
| Тип | Adapter |
| Выходной интерфейс | USB Type C |
| Producer product name | Power Adapter, 100 W |
| Цвет товара | Black |