Dell Power Adapter, 100 W | USB Type C | Adapter
- Preces kods: 491169
- EAN: 2000001396155
- MPN: 450-BFJH
49.97€
Bez nodokļa: 41.30€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 26.00 mm |
| Gross height (mm) | 122.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1961 pcs |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.33 kg |
| Tips | Adapter |
| Izvades interfeiss | USB Type C |
| Producer product name | Power Adapter, 100 W |
| Produkta krāsa | Black |