Duux Elevate Smart Tower Fan, 12 speeds, Timer, White
- Код товара: 491398
- EAN: 8716164982749
- MPN: DXTF10
171.63€
Без налога: 141.84€
| Производитель | Duux |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 252.00 мм |
| Gross height (mm) | 1158.00 мм |
| Gross width (mm) | 228.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1070.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.09 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.70 кг |
| Net weight | 4.61 кг |