TEFAL Pot | H0563242 | 24 cm | Titanium | Grey | Lid included
- Код товара: 491444
- EAN: 3168430362802
- MPN: H0563242
42.25€
Без налога: 34.92€
| Производитель | TEFAL |
| Страна происхождения | FR |
| Gross depth (mm) | 400.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 254.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 195.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 170 шт. |
| Gross weight | 1.67 кг |
| Net weight | 1.47 кг |
| Крышка в комплекте | Yes |
| Producer product name | H0563242 |
| Producer product family | Pot |
| Цвет товара | Grey |
| Материал горшочка | Titanium |
| Можно мыть в посудомоечной машине | No |
| Diameter | 24 см |