TEFAL Pot | H0563242 | 24 cm | Titanium | Grey | Lid included
- Preces kods: 491444
- EAN: 3168430362802
- MPN: H0563242
42.25€
Bez nodokļa: 34.92€
| Ražotājs | TEFAL |
| Izcelsmes valsts | FR |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 254.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 170 pcs |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Net weight | 1.47 kg |
| Vāks iekļauts komplektācijā | Yes |
| Producer product name | H0563242 |
| Producer product family | Pot |
| Produkta krāsa | Grey |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | No |
| Trauka materiāls | Titanium |
| Diametrs | 24 cm |