Deepcool PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold | PN1200-M | 1200 W
- Код товара: 494116
- EAN: 6933412741404
- MPN: R-PNC00M-FC0B-JGEU
149.58€
Без налога: 123.62€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 1200 Вт |
| Producer product name | PN1200-M |
| Producer product family | PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 170.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 299 шт. |
| Gross weight | 2.50 кг |
| Net weight | 2.00 кг |