Philips Hue Hue Festavia Globe Outdoor String Lights, 14m Extension | 30 W
- Код товара: 495984
- EAN: 8721103062857
- MPN: 8721103062857
161.10€
Без налога: 133.14€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 179 мм |
| Gross height (mm) | 181.00 мм |
| Gross width (mm) | 322.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 740.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 185.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.93 кг |
| Volume (m3) | 0.010432478 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 165 шт. |
| Gross weight | 2.55 кг |
| Net weight | 1.63 кг |
| Producer product name | Hue Festavia Globe Outdoor String Lights, 14m Extension |
| Life time | 25000 ч |
| Температура цвета | 1000-20000 К |
| Ширина | 322 мм |
| Мощность | 30 Вт |
| Высота | 181 мм |
| Особые свойства | 14 m with 20 bulbs; Bright 50 lumen replaceable bulbs; Music sync and dynamic effects |
| Класс защиты | IP65 |