Philips Hue Hue Festavia Globe Outdoor String Lights, 14m Extension | 30 W
- Preces kods: 495984
- EAN: 8721103062857
- MPN: 8721103062857
161.10€
Bez nodokļa: 133.14€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 179 mm |
| Gross height (mm) | 181.00 mm |
| Gross width (mm) | 322.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 740.00 g |
| Plastic (No PET) | 185.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| Volume (m3) | 0.010432478 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 165 pcs |
| Gross weight | 2.55 kg |
| Net weight | 1.63 kg |
| Producer product name | Hue Festavia Globe Outdoor String Lights, 14m Extension |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Krāsu temperatūra | 1000-20000 K |
| Platums | 322 mm |
| Augstums | 181 mm |
| Jauda | 30 W |
| Īpašās funkcijas | 14 m with 20 bulbs; Bright 50 lumen replaceable bulbs; Music sync and dynamic effects |
| Aizsardzības klase | IP65 |